Projekt opakowania premium Lazell Black Onyx

Lazell Black Onyx packaging-01

Opakowanie premium
Black Onyx.

Zadanie: Opracować projekt perfum Black Onyx. Stworzyliśmy zapachy dedykowany kobietom nieskrepowanym i pełnym zmysłowości, które życie przeżywają z pasją i wiedzą czego chcą. Tajemniczym. Eleganckim. Zmysłowym. Lubiącym zabawę. Zapach wyzwala ich prawdziwe oblicze. To kobiety uosabiające Black Onyx.
Kompozycja zawiera nuty uzależniającej, czarnej kawy, a także jaśminu, kwiatu pomarańczy i różowego pieprzu, przeplatających się z akordami paczuli oraz wanilii.
Black Onyx przywołuje aurę tajemniczości, a tej, która go nosi, daje wolność.
Rozwiązanie: Stworzyliśmy czarne opakowanie z różowymi i srebrnymi akcentami. Czerń w opakowaniu uosabia tajemniczość, elegancje oraz bezpośrednio odnosi się do nazwy perfumu. Sama nazwa firmy została delikatnie zaakcentowana tłoczeniem na czarnym tle, prze co jest widoczna ale nie przytłacza kompozycji. Natomiast napis Black Onyx postanowiliśmy zaakcentować kolorem różowym by nadać mu lekkość. Kolor ten bezpośrednio nawiązuje do jaśminu, a także różowego pieprzu. Zmysłowości całemu opakowaniu nadaje krój pisma jaki wykorzystaliśmy do słowa Black. Srebrny efekt błysku odnosi się do wolności jaką daje kompozycja zapachowa. Symbolizuje nocne niebo, które pełne jest możliwości i daje każdemu swobodę. Efekt ten został uzyskany dzięki zastosowaniu foli metalicznej, która sprawia, że całość lekko połyskuje.