Opakowanie zbiorcze na Donuts’y

DONUTS 3
DONUTS
DONUTS 4
DONUTS 2

Projekt opakowania zbiorczego
Donuts.

Zadanie: Zaprojektować opakowanie zbiorcze na donaty. Nasze produkty to świetne słodkie przekąski. Jest to alternatywa dla tradycyjnych pączków. Chcielibyśmy aby opakowanie odzwierciedlało słodki charakter naszych produktów, a jednocześnie było zabawne i przyciągało uwagę klienta.

Rozwiązanie: Projektując opakowanie zbiorcze zdecydowaliśmy się na ilustracyjny charakter kreacji opakowania. Zaprojektowaliśmy zabawne donato-stworki, kawo-stworki, które się wzajemnie i zjadają. Dzięki temu opakowanie ma śmieszny i sympatyczny charakter, a całość umieszczona jest na czerwonym tle, którego soczystość podkreśla smak donatów równocześnie przykuwając oko klienta.

Druga propozycja dla tego opakowania to ilustracyjne przedstawienie samych donatów tak aby podkreślić pyszne polewy i inne słodkie dodatki jakie zawiera ta przekąska. Kolorystyka w tym projekcie dodatkowo podkreśla słodki smak produktu. Przedstawione donaty na opakowaniu pokazane są w rożnych częściach i wielościach oraz pod różnym kątem aby nadać całości bardziej ciekawy wyraz.