DZIAŁAMY NA PROSTYCH ZASADACH. ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJEMY Z KLIENTEM NA KAŻDYM ETAPIE PROJEKTU. W NASZĄ PRACĘ WKŁADAMY SERCE. NIE STARTUJEMY W PRZETARGACH. PRZED KAŻDYM ZLECENIEM PODPISUJEMY UMOWĘ – DZIĘKI TEMU OBIE STRONY SĄ PEWNE, ŻE DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ, BY PROJEKT ZAKOŃCZYŁ SIĘ SUKCESEM. PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ!

Pomaga nam wspólnie obrać odpowiedni kierunek prac jak również określić typ produktu, grupę docelową a także materiał na którym zostanie wydrukowany projekt.
Zbieramy wszelkie informacje, analizujemy konkurencję, dobieramy odpowiednie środki przekazu, techniki uszlachetnień. Wstępnie ustalamy harmonogram prac.
Tworzymy pierwsze koncepcje, szkice konstrukcji, makiety 3D i próbki ploterowe.
Projektujemy min. 3 koncepcje graficzne na zaakceptowanej siatce wykrojnika.
To proces w którym klient wybiera jedną z koncepcji, która trafia najbardziej w jego potrzeby.
Na bazie zaakceptowanej koncepcji tworzymy szablon który posłuży do stworzenia kolejnych wariantów graficznych.
To najważniejszy i najbardziej czasochłonny proces. Od tego etapu zależy czy uzyskamy zakładany efekt w produkcji. Przygotowujemy tu wszelkie uszlachetnienia, proponujemy ostateczną kolorystykę, optymalizujemy druk.
Gdy wszystko jest gotowe, klient akceptuje treść merytoryczną oraz tworzymy wzór kolorystyczny (próbny wydruk).
Pliki udostępniamy klientowi poprzez serwer ftp. Każdy klient ma dostęp do własnego konta i w każdej chwili może podglądnąć etapy prac oraz po akceptacji projektu pobrać pliki gotowe do druku.