projektowanie opakowań produkcja opwakowań

UBRAND Group to multidyscyplinarna agencja graficzno-techniczna.

Celem naszej firmy jest idea wprowadzenia na rynek powiewu świeżości i nowej jakości. O ile jest on przepełniony rozmaitymi studiami projektowymi, o tyle wyspecjalizowane pracownie z pogranicza sztuki oraz technologii stanowią rzadkość.

Naszą ambicją jest wypełnić lukę pomiędzy agencjami graficznymi a drukarniami. Ważne jest dla nas dostarczenie kompletnego produktu klientowi, który oczekuje precyzji oraz przemyślanych działań, tak aby efekt końcowy w pełni go zadowolił. Dokładamy wszelkich starań, aby na realizację projektu poświęcić wystarczającą ilość czasu, jednocześnie dbając o wykonanie przedsięwzięcia w określonym terminie.

Swoim klientom oferujemy profesjonalne projekty opakowań, etykiet, logo i identyfikacji wizualnej, które wyróżnią na tle konkurencji. Zadaniem zespołu jest także fachowe doradztwo techniczne oraz przygotowanie do druku. Wyróżniamy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do zleceniodawcy, wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom. Aspiracją firmy jest przede wszystkim zadowolenie z usług naszej firmy, której ideę wyraża motto: „ zadowolony klient, to zadowolony grafik”.

Szanujemy klientów i jesteśmy z nimi szczerzy. Nie ukrywamy, że specjalistyczne projekty, przygotowane przez grupę fachowców z wieloletnim doświadczeniem, w porównaniu z „amatorskimi” designami, są dobrze wynagradzane.

Dlatego warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego studia, gdyż jak mawiamy: „co tanie, to nie zawsze dobre”.

Z pewnością propozycje naszej pracowni wpłyną na rozwój firm, które nam zaufają i zainwestują w wysokiej jakości ofertę UBRAND Group.