Woda toaletowa Lion Water

opakowanie premium

Projekt opakowania na wodę toaletową Lion Water dla firmy
Premium Perfume.

Zadanie: Opracować projekt prestiżowej wody toaletowej Lion Water. Celem twórców było stworzenie szlachetnego i orzeźwiającego zapachu. Kompozycja składa się z naturalnych składników, wybranych z najwyższą starannością, dostarczonych w skrajnie skoncentrowanych dawkach.
Promienne nuty nasycone są soczystą świeżością bergamotki z Kalabrii.
Lion Water został zainspirowany przez otwarte przestrzenie. Świeżość górskiego strumyka, znajdującego się w najwyższych partiach gór, w których panuje surowa natura.
Opakowanie powinno odzwierciedlać istotę kompozycji zapachowej jednocześnie podkreślając wysoki status produktu.
Rozwiązanie: Projektując opakowanie zdecydowaliśmy się na na połączanie trzech kolorów: czarnego, złotego oraz białego, co pozwoliło nadać projektowi charakter produktu premium. Złote logo oraz napisy podkreśliło znaczenie marki jako znakomitych perfumów, a także bezpośrednio odnosi się do promiennych nut zapachowych bergamotki z Kalabrii. Całość przekazu podkreśla wybrane przez nas uszlachetnienie druku: hot stamping. Dla podkreślenia świeżości kompozycji zapachowej oraz inspiracji twórców postanowiliśmy umieścić zdjęcie wody, które swą dynamiką nadaje projektowi ciekawą formę jednocześnie odnoszą się do surowość i nieprzewidywalności górskiej flory. Całość podkreśla czarne tło, które uspokaja kompozycję i nadaje jej tajemniczy wyraz.